6

סדנת  “בונים אמון” הינה סדנה  שמטרתה לעורר באופן חווייתי את תחושת האמון בין המשתתפים בזמן הפעילות ולאחריה ולהותיר אצלם פרספקטיבה, ידע וכלים בעלי פוטנציאל להשפיע על מערכות היחסים שלהם במעגלי העבודה, המשפחה וחיי היום יום, במיוחד במצבים בהם חסר אמון. הסדנה נעזרת בתרגילים קלים אך עוצמתיים של אקרובטיקה רכה ל”לא אקרובטים” (“אקרו”), תרגילי אמון בשיחה, Case studies של המשתתפים, סירטונים והקניית ידע בנושא אמון, כך שגם יהיה אפשר להעמיק בתוך הנושא, וגם יהיה אפשר להרגיש ממש על מה מדברים!

מבנה הסדנה

המשתתפים יגיעו לסדנה בבגדי ספורט, יונחו בביצוע מגוון של תרגילי מגע ותנועה, במעגל ובזוגות, תוך השענות הדדית, שיווי משקל ובאחזקת גוף . המשתתפים ייצרו פירמידות אנושיות , יבצעו תרגילי הקשבה בעבודה על מזרון ובמעגל

הסדנה כוללת: מזרנים ואביזרים   

מנחי הסדנה

עודד זהר– יועץ ארגוני, מומחה ללמידה חווייתית, בעלים של “זהר- חוויות למידה”.עודד בוגר אוניברסיטת תל אביב בניהול ותקשורת והוכשר בייעוץ ארגוני במכון אדלר בעברו , היה  אומן קרקס וכעת  מתרגל פעיל .עודד מביא את הזווית האישית שלו לאמון בין אישי כפי שהיא באה לביטוי באומנות אקרובטיקה וממשיג אותה בשפה פסיכולוגית פשוטה, קולחת וישימה.

איילה אלמוג– מלמדת ויניאסה יוגה כ 10 שנים ומתאמנת מגיל 17. מלמדת אקרובלאנס משוב עם עקרונות היוגה, איילה מאמינה כי כישורי תקשורת הנרכשים דרך אימון “אקרו” יכולות להועיל בכל תחומי החיים.

סגירת תפריט

יצירת קשר

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
דילוג לתוכן