פיתוח מנהלים

פיתוח מנהלים

בעולם בו הטכנולוגיה מתקדמת בקצב אקספוננצאלי אחד הגורמים המשמעותיים והמהותיים ביותר להצלחתם של ארגונים וחברות הוא המשאב האנושי, בדגש על מנהלי הארגון.

כל ארגון יודע היום כי המשאב האנושי מהווה את הנדבך החשוב ביותר ולכן  מרבית הארגונים משקיעים משאבים רבים בהכשרה מקצועית של עובדי החברה והמנהלים ובטיפוחם תוך שימת דגש על הקניית כלי ניהול, ידע מקצועי ורווחה לעובדים.

תובנה זו מובילה ארגונים רבים להשקיע משאבים רבים בתחום פיתוח מנהלים שכן , מנהל המתמקצע בתפקידו יידע להציב בפניו ובפני הכפופים לו את המשימות הנכונות ויזהה את הערך המוסף הטמון בו, בצוות עליו הוא אמון, יהפוך למנהל טוב יותר וישפר את ביצועיו.

מנהלים מתמודדים מדי יום עם אתגרים וקשיים ניהוליים רבים לרבות: עמידה ביעדים, הנעת עובדים, הובלת צוותים מקצועיים, התמודדות עם בעיות ומשברים, ניהול שוטף של משימות ועוד.

תהליך של פיתוח מנהלים מסייע למנהלים להתמודד בצורה טובה יותר עם האתגרים, הוא מצייד את המנהל ב"ארגז כלים", מעצים את המנהלים, משפר את המיומנויות הבינאישיות, כישורי המנהיגות, היצירתיות ומפתח חשיבה אסטרטגית שעובדת בתואם ליעדים ולחזון של הארגון .

תהליך פיתוח מנהלים מקנה למנהלים ראייה ניהולית אינטרדיסציפלינרית ותהליכי חשיבה אסטרטגיים, משרה את התחושה כי הארגון משקיע בעובדיו, תורם לנטוורקינג ולכינון יחסים פורמליים וא-פורמליים עם קולגות בדרגים מקבילים, מרענן ומחדש פרקטיקות ניהוליות ומקצועיות ומפתח חשיבה יצירתית.

יתרונותיו של תהליך פיתוח מנהלים המבוצע מחוץ לארגון טמון דווקא בהתנתקות מהשגרה היומיומית במקום העבודה, המאפשרת שינוי בתבנית החשיבה הרגילה של המנהל ונותנת לו אפשרות להתמיד בלמידה עצמה. 

פיתוח מנהלים בקריפטון
מרכזי הכשרה, למידה וחינוך בטבע “קריפטון הכפר הירוק” ו “קריפטון כפר עיינות” מציעים חדרים קטנים ובינוניים המתאימים באופן מושלם לביצוע מפגשי הכשרה ולמנהלים ותהליכים של פיתוח מנהלים .
מיקום מרכזי "קריפטון" בסביבה כפרית ומנותקת מאפשרת למנהלים ללמוד בסביבה רגועה ונינוחה, להתרגע ולטעון מצברים  מחוץ למקום העבודה והלחצים השוטפים.

חדרי ההדרכה של קריפטון מצוידים בעזרים טכניים מתקדמים, עיצוב נקי, בגינה צמודה לחדר ובה פינות ישיבה וגן המאפשרות אזורי מנוחה והתרגעות ומאפשרת עבודה בקבוצות קטנות. המנהלים נהנים מארוחות  טובות לאורך היום. צוות Krypton מעניק שרות אישי ומלווה את המנהלים לכל אורך היום כך שהם פנויים לחלוטין להתעמק בחומר הנלמד ופיתוח קשרים א-פורמליים עם חבריהם המנהלים האחרים לעבודה.
אין ספק , כי שילוב בין הדרכה אפקטיבית ולבין מקום המנתק את המנהלים לחלוטין משגרת היומיום, משיג את התוצאה הטובה ביותר לארגון.

יצירת קשר

יצירת קשר

דילוג לתוכן