כנסים במרכזי קריפטון

כנסים
כנס (קונגרס, ועידה, יום עיון) הינו מפגש בן שעות אחדות עד מספר ימים המוקדש לנושא מסוים.
במהלך הכנס ניתנות הרצאות בנושא הכנס, מתקיימים מפגשים אישיים בין משתתפי הכנס, מוגש כיבוד, ניתנת מתנה או מחולק חומר פרסומי.
כנסים מתקיימים פעמים רבות בעולם האקדמי, בעולם העסקי ובתחומים נוספים.
כנסים רבים מתקיימים בתדירות קבועה, למשל אחת לשנה, דו שנתי או אף בתדירות גבוהה יותר.

כנסים מתקיימים לרוב באולמות בתי מלון, במרכזי כנסים ובאוניברסיטאות המארחות כנסים אקדמיים באמצעות חדרי ההרצאות שבהן ולרוב מחוץ למרחבי הארגון או הפירמה.
למספר המשתתפים בכנס טווח רחב מאוד, החל מעשרות משתתפים בכנס העוסק בנושא הדורש מומחיות ספציפית וכלה באלפי משתתפים בכנס בעל מוניטין רב הפונה לקהל רחב מאוד.
קיימים שני סוגים בולטים של כנסים:
כנסים פנים ארגוניים, לעובדי ומנהלי הארגון – מטרתם להציג מידע רלבנטי הקשור להתנהלות החברה או ידע ייחודי פנימי.
כנסים מקצועיים לקהל מגוון - כנסים שמקיימות פירמות מסחריות, ארגונים חברתיים או מוסדות עבור לקוחותיהם או לקוחות פוטנציאליים סביב נושא או פעילות שהחברה מעוניינת להציג ולקדם.

כנסים בנויים במתכונת קבועה הכוללת :
קבלת פנים ורישום האורחים שהגיעו, כיבוד בהתכנסות, כניסה לאולם המצויד בציוד הקרנה והגברה לצורך הצגת מצגות ודברי נציג בכיר מהפירמה, הרצאה של יועץ, מרצה או מומחה תוכן, זמן ל“מיניגלינג” והיכרות בין האורחים בכנס, הפסקות הכוללות כיבוד וארוחות ובסיום, קבלת שי ממותג של החברה או הארגון.
במרחב שבו מתקיים הכנס , לרוב מקפידים על מיתוג באמצעות דגלים עם לוגו החברה או המוצר, באנרים, רולאפים ועזרים נוספים. רוב ההרצאות מתקיימות במליאה אחת ולעיתים מחלקים את האורחים לחדרי פיצול כדי להביא בפניהם תוכן ייחודי בקבוצות קטנות.
כנסים בקריפטון - מרכזי הכשרה, למידה וחינוך בטבע קריפטון בכפר הירוק וקריפטון בעיינות, מתמחים בהפקת כנסים פנים ארגוניים , לימודיים ושיווקיים.
כנסים וימי עיון פנים ארגוניים, מתקיימים לרוב במתכונת של אירוע בוקר על בסיס ארוחת בוקר או בראנץ’ וכנסים ארוכים יותר במתכונת של חבילת סמינר הכוללים אירוח מלא לכל אורך היום.
בקריפטון מתקיימים כנסים פנים ארגוניים בנושאים הבאים: הצגת תוכנית עבודה, סיכומים רבעוניים, השקה של תוכן או מוצר,דיווח על ביצועים מיוחדים, הצגת ה”אני מאמין” של מנכ”ל או בעלי החברה וכנסים בתחום הרפואי.
הכנסים המתקיימים בקריפטון מיועדים ללקוחות פעילים ופוטנציאלים, לספקים, לשותפים, למורים ומחנכים.  המיקום הייחודי והנגיש של מרכזי קריפטון בשילוב האווירה הכפרית עם הקפדה על אולמות מאובזרים בעלי עיצוב נקי ומצוידים באביזרי הקרנה ושמע מתקדמים, הפכו את קריפטון למקום מועדף לביצוע כנסים במגוון רחב של תחומים כגון: השכלה , הייטק , פארמה, ריטייל, תעשיה, איכות סביבה, משאבי אנוש ועוד.
מה אנו מציעים?
החדרים נוחים ומותאמים לקהלים בגדלים שונים, השרות אישי, הליווי צמוד, הציוד הטכני משוכלל, אינטרנט זמין בכל פינה, האורחים נהנים מתפריט מותאם לקהל ולתקציב, חנייה חופשית ופינות הגן והקפה המוצלות והמקורות בצמוד לחדרים ולגינות, משרים אוירה של רוגע ותורמות להצלחה של הכנסים המתקיימים אצלנו.
הצוות המקצועי של קריפטון ילווה אתכם משלב בניית הקונספט לכנס ועד מיתוג ובחירת סידור וארגון המתחם והישיבה המתאים.

יצירת קשר

יצירת קשר

דילוג לתוכן